LOGISTEX 2019 – targi TSL w Sosnowcu

LOGISTEX 2019

W lutym na salony do Sosnowca? Z początkiem roku warto rozejrzeć się w branży, skorzystać z inspiracji na dalszy rozwój czy nawiązać nowe kontakty biznesowe. Taką okazję daje salon Logistyki i Magazynowania w Przemyśle LOGISTEX 2019, który odbędzie się w dniach 27-28 lutego br. w Sosnowcu.

LOGISTEX 2019

 

Przedsięwzięcie poświęcone szeroko pojętej logistyce, w tym roku zorganizowane jest wraz z Targami Utrzymania Ruchu i Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting 2019.

 

 

 

Formuła wydarzenia oparta jest na kompleksowej prezentacji potencjału firm z sektora logistycznego oraz dostawców usług dla tej branży, co gwarantuje, że podczas Salonu w jednym miejscu będzie można spotkać właścicieli firm logistycznych, przedstawicieli sieci handlowych, osoby zarządzające centrami logistycznymi i magazynowanymi, przedstawicieli sektora publicznego, a także inwestorów oraz deweloperów powierzchni magazynowych. Zaproszenia kierowane są do przedsiębiorców, kierowników i dyrektorów firm oraz zakładów produkcyjnych, którzy szukają sposobów na zmniejszenie wydatków, zwiększenia bezpieczeństwa na hali produkcyjnej, lub rozwiązań pod kątem optymalizacji procesów produkcyjnych a także start-upy poszukujące rozwiązań na start.

Sprawdź również: wypożyczalnia samochodów sportowych

Organizatorzy zapraszają do Expo Silesia, nowoczesnego Centrum Targowo-Konferencyjne zlokalizowanego w aglomeracji śląskiej, na terenie Sosnowca.

LOGISTEX 2019

 

Źródło: EXPO Silesia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *